Blog

Ako pôsobí AntiFume na mozog?

Často sa prehliada všadeprítomná úloha vône v každodennom živote. Avšak čuch zohráva významnú úlohu v ľudskej skúsenosti, od detekcie nepríjemných pachov, ktoré môžu poukazovať na potenciálne nebezpečné látky, cez úlohu vôní v zážitkoch z chutí až po výber partnera, sexuálnom správaní a emocionálnej pamäti.

Zobraziť článok

AntiFume ako riešenie pre všetkých fajčiarov

Každý fajčiar potrebuje z času na čas malú pomôcku, ktorá mu pomôže prekonať nepríjemné situácie. Ide o prípady, kedy si fajčiar nemôže dopriať svoju vytúženú cigaretu a tento nutkavý pocit mu znepríjemňuje život. Takáto situácia môže nastať kdekoľvek, a to od vybavovania záležitostí na úradoch až po pobyt v nemocnici.

Zobraziť článok

Cestovanie

Nočná mora fajčiara je sedieť v lietadle nad Atlantikom, mať za sebou už viac ako tri hodiny letu a pred sebou ďalších minimálne šesť. Zrazu prichádza ten pocit, ktorý presne každý fajčiar dôverne pozná – nutkavý pocit na cigaretu. Každému je jasné, že fajčiarska pauza sa konať nebude.

Zobraziť článok

Inhalácia

Inhalátor AntiFume má patentované zloženie z prírodných esenciálnych olejov. Toto zloženie zabezpečuje pre každého používateľa jedinečný výsledok, a to tým, že použitie AntiFume napodobňuje pocit ako pri fajčení cigarety.

Zobraziť článok

Príroda

Obrovskou prednosťou inhalátora AntiFume je jeho 100 percentné prírodné zloženie. AntiFume je plný esenciálnych olejov a prírodných extraktov. Práve tieto zložky sa postarajú o priame a rýchle účinkovanie inhalátora. Prednosťou prírodného zloženia je aj fakt, že AntiFume nespôsobuje komplikácie, závislosti a nevyžaduje stály lekársky dohľad.

Zobraziť článok

Fajčite zdravo!

Áno, dobre vidíte. Fajčiť sa dá aj zdravším spôsobom, ako len klasickými cigaretami. Hoci sú na trhu už aj elektronické cigarety, nie je to najvhodnejšie riešenie. Pre človeka totiž nie sú o nič zdravšie ako tie, na ktoré bol doteraz zvyknutý.

Zobraziť článok

Fajčite zdravo kedykoľvek a kdekoľvek!

Potrebujete si zapáliť cigaretu, situácia Vám to však práve nedovoľuje? Možno sa nachádzate v reštaurácii, v hoteli, vo vlaku či v kancelárii. S týmto problémom sa stretávajú fajčiari pravidelne. Je vonku zima, no nutkanie zapáliť si je oveľa väčšia? Máme pre Vás riešenie!

Zobraziť článok

Jedinečné riešenie, ako prestať fajčiť!

Chcete prestať fajčiť a neviete, ako na to? Nepomáhajú žiadne výstrahy od lekárov, ani nepríjemné obrázky na cigaretách? Ste si vedomý ohrozenia Vášho zdravia, nemáte však takú silnú vôľu s tým skoncovať? Ak hľadáte odpovede práve na tieto otázky, ste na správnom mieste.

Zobraziť článok