Antifume už aj na Slovensku a v Čechách

AntiFume ako riešenie pre všetkých fajčiarov

Každý fajčiar potrebuje z času na čas malú pomôcku, ktorá mu pomôže prekonať nepríjemné situácie. Ide o prípady, kedy si fajčiar nemôže dopriať svoju vytúženú cigaretu a tento nutkavý pocit mu znepríjemňuje život. Takáto situácia môže nastať kdekoľvek, a to od vybavovania záležitostí na úradoch až po pobyt v nemocnici. V minulosti museli fajčiari toto obdobie pretrpieť, avšak dnes už existuje veľmi pohodlné, príjemné a dokonca aj zdravé riešenie tohto problému. Pýtate sa aké? Odpoveďou je inhalátor AntiFume.

Jedinečný produkt pre fajčiarov

AntiFume je jedinečný prírodný produkt určený pre všetkých fajčiarov. Po jeho inhalácii nemáte totiž potrebu na ďalšiu cigaretu počas ďalších dlhých 50 minút, pričom jeho účinok je 100 percentný. Inhalátor AntiFume vám zníži počet vyfajčených cigariet o 30 percent a o jednu tretinu vám klesne tak interval medzi dvomi vyfajčenými cigaretami.

Dostupný bez lekárskeho predpisu

Dôležitou výhodou inhalátora AntiFume je, že je dostupný bez lekárskeho predpisu a nevyžaduje si žiadny lekársky dohľad, pričom jeho účinok sa počíta na celých 45 dní. Inhalátor môžete používať aj s inými liekmi. Nespôsobuje totiž žiadne komplikácie a nevyvoláva žiadny abstinenčný syndróm. Okrem týchto skvelých vlastností je veľmi dôležitý fakt, že AntiFume vás postupne zbavuje závislosti od cigariet a zároveň aj zlepšuje sliznicu nosnej dutiny.

AntiFume ako bio produkt

Tento malý kompaktný produkt sa vám bez problémov zmestí do vrecka, takže ho budete môcť mať vždy po ruke. Nielen fakt, že jeho veľkosť vám ho umožní okamžite použiť, ale aj jeho účinok je veľmi rýchly. Môžu za to esenciálne oleje, ktoré inhalátora obsahuje. Práve jeho zloženie z esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok ho robí jedinečným aj na poli bio produktov.