Cestovanie

Potrebujete si zapáliť a nemôžete? Nevadí, prichádza AntiFume!

Nočná mora fajčiara je sedieť v lietadle nad Atlantikom, mať za sebou už viac ako tri hodiny letu a pred sebou ďalších minimálne šesť. Zrazu prichádza ten pocit, ktorý presne každý fajčiar dôverne pozná – nutkavý pocit na cigaretu. Každému je jasné, že fajčiarska pauza sa konať nebude. Núdzové pristátie môže byť akurát na dne Atlantického oceána, a tam nikto iskru nechytí, aby si zapálil cigaretu. A práve toto je jedným z dôvodov, prečo na trh prichádza inhalátor AntiFume. Ide o špeciálny inhalátor vyrobený na prírodnej báze, ktorý fajčiarom bez problémov pomôže prekonať dlhšie obdobia bez cigarety.

Pomôže vám zvládnuť zlozvyky

"Lietam často pri svojej práci a ako fajčiarka by som osobne bez AntiFume zvládala svoju prácu ťažko. Nemám potrebu si zapáliť cigaretu počas letu a to potrebujem," spokojne priznáva letuška Ivana Tóthová. Inhalátor AntiFume totiž uľahčuje pobyt na miestach, kde je zakázané fajčiť. Nejde tak iba o lietadlá. Podobnú nutkavú chuť na cigaretu môžete zažiť aj pri bežných každodenných situáciách a AntiFume sa hodí práve na tieto situácie. Inhalátor je možné využiť všade – v kaviarňach, reštauráciách, kanceláriách, čakárňach či verejných budovách.

AntiFume zmierni príznaky z vysadenia cigariet

Princíp AntiFume funguje v tom, že odďaľuje potrebu na zapálenie si cigarety. Tento výrobok je tak určený na jednej strane pre fajčiarov, ktorý si nemajú možnosť zapáliť, ale na druhej strane je vhodný aj pri zbavovaní sa závislosti na cigaretách. Výhodou AntiFume totiž je, že zmierňuje nepríjemné príznaky z vysadenia cigariet. Potlačíte tak triašku či nervozitu, ktorú by si mohli odniesť ľudia okolo vás. V neposlednom rade budete tiež schopní sa plnohodnotne koncentrovať a v pokoji reagovať na to, čo práve v danej chvíli riešite alebo zažívate. Nestratíte tak kontrolu nad situáciou, v ktorej sa nachádzate, a to je pre každého to najdôležitejšie.