Fajčite zdravo kedykoľvek a kdekoľvek

Fajčite zdravo kedykoľvek a kdekoľvek

Potrebujete si zapáliť cigaretu, situácia Vám to však práve nedovoľuje? Možno sa nachádzate v reštaurácii, v hoteli, vo vlaku či v kancelárii. S týmto problémom sa stretávajú fajčiari pravidelne. Je vonku zima, no nutkanie zapáliť si je oveľa väčšia? Máme pre Vás riešenie!

Predstavte si, že máte doma rodinnú oslavu a potrebujete si zapáliť. Alebo, že sa nachádzate práve na pracovnej porade, kde na cigarety nemôžete ani len pomyslieť. Fajčiari musia často opúšťať príjemnú spoločnosť rodiny a kamarátov len preto, aby uspokojili nutkavú potrebu zapáliť si. Taktiež na Vás môže doľahnúť na dlhej ceste vlakom, lietadlom alebo na zastávkach, kde je fajčiť zakázané. Teraz už tento problém nebudete musieť riešiť. Nosný inhalátor AntiFume ho vyrieši za Vás. Používať ho totiž môžete vždy a všade.

Prestať fajčiť nie je ľahké, no nie je to nemožné

Buď patríte k tej skupine ľudí, ktorí chcú prestať fajčiť úplne alebo k tej, ktorí hľadajú zdravšiu alternatívu tohto zlozvyku. Nosný inhalátor je vhodný naozaj pre všetkých. Presvedčia Vás o tom aj fakty, ktoré boli vedecky dokázané a ľudia si ich pochvaľujú. Jedným z nich je napríklad ten, že používanie nosného inhalátora značne znižuje počet vyfajčených cigariet. A to až o jednu tretinu! S tým samozrejme súvisí zvýšenie intervalu medzi cigaretami o 28,3%.

A to nie je všetko. Používanie nosného inhalátora stopercentne zamedzuje túžbe na cigaretu, vďaka čomu je naozaj pravdepodobné, že po určitom čase prestanete s fajčením úplne. Nielen Vaše telo sa Vám za to poďakuje, ale aj peňaženka. Jeden nosný inhalátor AntiFume vydrží bežne až 45 dní. Prerátajte si, koľko krabičiek cigariet si musíte zakúpiť počas toľkých dní v obchode. Ak stále váhate, prečítajte si ďalšie výhody inhalátora.

Ďalšie skvelé výhody nosného inhalátora AntiFume:

  • o 1/3 znižuje množstvo vyfajčených cigariet
  • o 28,3 % zvyšuje interval medzi cigaretami
  • 100 % prírodné zloženie výrobku
  • kompaktné rozmery Vám umožňujú ho mať vždy po ruke
  • je kompatibilný s inými liekmi a prípravkami na fajčenie
  • je voľne dostupný a bez lekárskeho predpisu
  • jedno balenie vydrží až 45 dní
  • 100% zamedzí túžbe na cigaretu
  • žiadny dym ani nepríjemný zápach

Žiadny strach zo zlyhania!

Nosný inhalátor AntiFume je prvá čisto prírodná náhrada pre fajčiarov. Čo je najlepšie, nie je návykový. Preto sa nemusíte báť zlyhania, že by ste po čase opäť začali fajčiť. Hoci je Vaše telo teraz navyknuté na nikotín, inhalátor Vám s tým hravo pomôže. Nebudete pociťovať žiadne abstinenčné príznaky, preto je táto voľba postupného končenia s fajčením úplne ideálna. Taktiež je kompatibilný s inými liekmi a prípravkami na fajčenie, keďže neboli dokázané žiadne vedľajšie účinky tohto produktu. Takže skončite s fajčením alebo fajčite zdravo a bez obáv!