Inhalácia

Prečo sa AntiFume inhaluje? Zdravie, zdravie a ešte raz zdravie!

Inhalátor AntiFume má patentované zloženie z prírodných esenciálnych olejov. Toto zloženie zabezpečuje pre každého používateľa jedinečný výsledok, a to tým, že použitie AntiFume zabráni túžbe zapáliť si na cigaretu. Efektivita inhalátora bola dokázaná aj vedeckou štúdiou. Klinické testy boli vedené pod taktovkou hlavného terapeuta Novosibirskeho regiónu – profesora Viktora Drobisheva a jeho rozsiahleho tímu odborníkov.

Ako funguje inhalátor AntiFume?

„Cieľom experimentu bolo vyhodnotiť vplyv inhalátora na fajčenie tabaku na verejnosti,“ vysvetľuje profesor Drobishev. Štúdia predčila predpoklady odborníkov. Výrazne sa znížilo množstvo vyfajčených cigariet. Čo však stojí za týmto výsledkom? Odpoveďou je 100 percentné prírodné zloženie a správne používanie inhalátora AntiFume. Ak máte chuť zapáliť si cigaretu, priložte si inhalátor k nosu a pomaly päť až sedem krát inhalujte. Nervové centrá v mozgu dostanú tak okamžitý signál pomocou čuchových senzorov, aby prekonali nutkanie fajčiť ďalšiu cigaretu.

Inhalácia je určená pre všetkých

Inhalácia je veľmi často využívaná v medicíne, a to najmä vďaka jej priamym účinkom na riešený problém. Presne toto je aj výhodou inhalácie produktu AntiFume. Jeho prírodné zloženie preniká cielene do mozgu, a tým tlmí nepotlačiteľný pocit na cigaretu. Dokazujú to aj skúsenosti z praxe „Inhalátor mi veľmi pomáha pri mojej práci, kde častokrát nemám priestor si zapáliť cigaretu, ale mám na ňu chuť. AntiFume mi tento pocit zafajčiť si oddiali,“ podotýka sudca Peter Sklár.

AntiFume je prínosom pre zdravie

Inhalátor AntiFume eliminuje negatívne účinky, ktoré fajčenie klasických cigariet a iných tabakových výrobkov prináša. Okrem toho má aj pozitívny vplyv na nosnú dutinu. „Zlepšuje stav jej sliznice,“ objasňuje profesor Drobishev.