Jedinečné riešenie, ako prestať fajčiť

Jedinečné riešenie, ako prestať fajčiť

Chcete prestať fajčiť a neviete, ako na to? Nepomáhajú žiadne výstrahy od lekárov, ani nepríjemné obrázky na cigaretách? Ste si vedomý ohrozenia Vášho zdravia, nemáte však takú silnú vôľu s tým skoncovať? Ak hľadáte odpovede práve na tieto otázky, ste na správnom mieste.

Najideálnejším riešením tohoto problému je nosný inhalátor AntiFume. Nezatracujte ho len preto, že o ňom počujete možno prvýkrát. Myslite na to, prečo čítate práve tento článok a prečo ste sa rozhodli vyhľadať práve takéto informácie. Dôvodom je prestať fajčiť. A práve s tým Vám dokáže pomôcť novinka, o ktorej sa teraz dozviete všetko potrebné. 

 

Zdravý životný štýl

Cíťte sa zdravo. Myslíte si, že cvičenie a zdravá strava Vám postačí? Fajčenie cigariet Vášmu presvedčeniu bráni a možno si to ani neuvedomujete. Okrem toho, že fajčenie škodí Vášmu telu, resp. orgánom, častokrát sa stáva, že namiesto vhodného jedla, ktoré ste zvykli pravidelne konzumovať, si zapálite jednoducho cigaretu. Toto však nepatrí k zdravému životnému štýlu a veľkou mierou ho narúša. Konečný efekt sa tak nemusí dostaviť podľa Vašich predstáv. S nosným inhalátorom sa Vám toto nikdy nestane. Je to 100 % prírodný produkt na báze esenciálnych olejov, ktoré ľudskému organizmu neškodia. Práve naopak, dokáže dokonca zlepšiť sliznicu nosnej dutiny.

 

Nosný inhalátor AntiFume a jeho 100% prírodné zloženie:

  •  esenciálny olej z čierneho korenia
  • esenciálny olej z bazalky
  • extrakt z tabakových listov
  • extrakt z feniklu

Prečo si zaobstarať nosný inhalátor AntiFume?

  • esenciálne oleje, ktoré obsahuje, začnú pôsobiť takmer okamžite počas inhalácie
  • postupne stratíte zvyk držať v ruke cigaretu, čo výrazne vplýva na závislosť
  • nespôsobuje žiadne komplikácie, žiadnu závislosť a neexistuje žiadny abstinenčný syndróm
  • nevyžaduje stály lekársky dohľad ani lekársky predpis
  • zlepšuje sliznicu nosnej dutiny

 

Ako presne nosný inhalátor AntiFume používať?

V momente, keď dostanete chuť na cigaretu, nech je to kedykoľvek a kdekoľvek, zoberte si Váš nosný inhalátor AntiFume. Ten stačí vdýchnuť 5 až 7 krát a je to. Nervové centrá mozgu dostanú okamžitý signál cez čuchové receptory, aby sa predišlo chuti na fajčenie cigarety, a Vy hneď viete, že potreba zapáliť si cigaretu bola naplnená. Inhalátor si teraz odložte a neskôr použitie opakujte. Jedno balenie Vám vydrží 45dní.

Táto revolučná novinka je na trhu len pár mesiacov, no už teraz zožala veľké úspechy. Recenzie na nosný inhalátor AntiFume hovoria za všetko. Je vhodný pre všetkých, ktorí chcú postupne skončiť s fajčením, ale aj pre tých, ktorí by chceli zostať pri zdravom fajčení pomocou nosného inhalátora. Je malý, šikovný a miesto si nájde skutočne všade. Veľkou výhodou je aj to, že ho môžete použiť naozaj kdekoľvek, keďže pri ňom nehrozí ani žiadny zápach či dym.