Príroda

AntiFume ako prvá čisto prírodná náhrada pre fajčiarov

Obrovskou prednosťou inhalátora AntiFume je jeho 100 percentné prírodné zloženie. AntiFume je plný esenciálnych olejov a prírodných extraktov. Práve tieto zložky sa postarajú o priame a rýchle účinkovanie inhalátora. Prednosťou prírodného zloženia je aj fakt, že AntiFume nespôsobuje komplikácie, závislosti a nevyžaduje stály lekársky dohľad.

Čo presne AntiFume obsahuje?

Nosový inhalátor AntiFume je v prvom rade určený na liečenie a prevenciu ochorení dýchacích orgánov v kombinovanej terapii, ako aj na znižovanie závislosti od tabaku. Pokles tabakovej závislosti sa dosahuje pomocou lokálneho účinku inhalovanej zmesi éterických olejov. Presne 30 percent účinnej látky tvorí esenciálny olej čierneho korenia. Rovnako 30 percent sa v nej nachádza extrakt z feniklu. Zvyšných 40 percent sa rovným dielom rozdeľuje medzi esenciálny olejom bazalky a extraktom z tabakových listov.

Pravidelnosť pomáha znižovať závislosť

Ako najúčinnejšie sa má inhalátor AntiFume používať a aké sú jeho presné účinky odhalila štúdia vedcov z Novosibírskej oblasti. Odborníci vybrali do klinických testov študentov a pracovníkov v zdravotníctve. „Dôvodom bolo, že sme si vedomí, že stresujúca práca zvyšuje množstvo vyfajčených cigariet,“ vysvetľujú vedci.

Všetci účastníci testov fajčili minimálne päť rokov 10 – 15 cigariet denne. Výsledky štúdie boli fantastické, ž o jednu tretinu klesol počet vyfajčených cigariet u týchto ľudí. ZIstilo sa že najlepší účinok sa dosiahne, keď sa nosový inhalátor použije v prípade potreby bez obmedzenia počtu vdychovaní denne. „Na dosiahnutie účinku vdychovaní aromatických prípravkov bolo potrebné najmenej šesť až sedem inhalácií denne v prípade osôb s výrazným stupňom závislosti od nikotínu,“ odhaľujú vedci vo výsledkoch štúdie.