Zbavte sa závislosti jednoducho a pohodlne

Fajčite zdravo!

Áno, dobre vidíte. Fajčiť sa dá aj zdravším spôsobom, ako len klasickými cigaretami. Hoci sú na trhu už aj elektronické cigarety, nie je to najvhodnejšie riešenie. Pre človeka totiž nie sú o nič zdravšie ako tie, na ktoré bol doteraz zvyknutý.

Cigaretový dym obsahuje niekoľko tisíc škodlivých látok. Odborníci tvrdia, že minimálne 100 z nich je karcinogénnych. A práve tie pôsobia na všetky orgány v ľudskom tele a poškodzujú ich. Mnoho ľudí si to však nepripúšťa a tohto zlozvyku sa nechcú alebo nevedia zbaviť.

Ohrozujete tým aj svoje okolie

To, že fajčíte na verejnosti, má zlý vplyv aj na ostatných ľudí okolo vás. Ohrozujete tým totiž nielen seba, ale aj svojich blízkych. Fajčiari sú zdrojom zlých baktérií a práve tento fakt si často neuvedomujú.

 

Takto vyzerajú pľúca tuhého fajčiara a nefajčiara:

 

 

Je dokázané, že fajčením si ľudia skracujú svoj život. Niet sa čo diviť, keďže sa do ľudského tela dostávajú okrem nikotínu aj škodlivé toxíny, fenoly, oxid uhoľnatý a mnoho ďalších chemických a jedovatých látok. Okrem toho spôsobuje viditeľné starnutie, rôzne choroby či oslabnutie kostí. Ani tieto riziká však fajčiarov nedonútia prestať s týmto zlozvykom. Každoročne kvôli nemu zomrú milióny ľudí po celom svete. Ešte stále nie ste presvedčený, že by ste s tým mali naozaj skončiť?

 

Vyhrajte nad týmto zlozvykom!

Ak sa nechcete fajčenia vzdať úplne, máme tu pre vás to pravé riešenie.Stavte na skvelý a overený nosný inhalátor AntiFume. Jeho efektivita bola dokázaná aj vedeckou štúdiou. Klinické testy boli vedené pod taktovkou hlavného terapeuta Novosibirskeho regiónu – profesora Viktora Drobisheva a jeho rozsiahleho tímu odborníkov. Nosný inhalátor AntiFume znižuje množstvo vyfajčených cigariet až o jednu tretinu. Je 100% prírodný a vaše okolie ním nijako neohrozujete. Obsahuje prírodné látky, ktoré zamedzia túžbe na cigaretu. Esenciálne oleje, ktoré inhalátor obsahuje, začnú pôsobiť takmer okamžite počas inhalácie. Jeho nekonečné výhody si jednoducho zamilujete.

Najväčšie výhody nosného inhalátora AntiFume:   

- 100% prírodný

- nespôsobuje závislosť

- nevytvára žiadny dym, žiadny nepríjemný pach, čím neškodí ani okoliu 

- znižuje množstvo vyfajčených cigariet až o jednu tretinu

- je malý, šikovný, môžete ho mať všade so sebou

 

Nie je fajčenie ako fajčenie

Nosný inhalátor AntiFume prevyšuje svojimi skvelými výhodami klasické fajčenie. Myslite na svoje zdravie a tiež aj na okolie. Táto novinka na slovenskom a českom trhu jednoducho nemá konkurenciu. A čo je najlepšie, nehrozia pri ňom žiadne vedľajšie účinky. Teraz už naozaj nemáte nad čím váhať. Skončite s fajčením už dnes.